• Головна
  • Про компанiю
    • Про компанію
    • ПрАТ «Технолог»
    • АТ «Лекхім-Харків»
    • ТОВ «Лекхім-Обухів»
    • UAB «LEKHIM-VILNIUS»
    • ІП «LEKHIM» ТОВ
    • Безпека та фармаконагляд (Технолог)
    • Безпека і фармаконагляд (Харків)
    • Партнери
  • Продукція
    • Лікарські засоби
    • Ветеринарні препарати
    • Мінеральна вода
  • Аптечна мережа
  • Експорт
  • Новини
  • Контакти

Новини

/
  • Новини
Головна / Новини / Лекхім - 20 років турботи про здоров'я нації.
07 Червень, 2022
ТОВ «Лекхім-Обухів» отримало Ліцензію на виробництво лікарських засобів.
18 Січень, 2022
Бустерна доза вакцин CoronaVac®. формує імунну відповідь організму та захищає від Омікрону.
10 Грудень, 2021
В Україну прибудуть дві поставки вакцини КОРОНОВАК для профілактики COVID-19 (виробництва Синовак Лайф Саєнсіз Ко., Лтд.).
26 Листопад, 2021
Міністр охорони здоров'я України В.К. Ляшко з робочим візитом прибув на ПрАТ "Лекхім-Харків"
02 Листопад, 2021
ВООЗ рекомендує бустерну (третю) дозу вакцини КОРОНОВАК для профілактики COVID-19

Всі новини

1 вересня, 2012
Лекхім - 20 років турботи про здоров'я нації.

Сьогодні здоров'я співвітчизників покликане оберігати сучасне фармацевтичне виробництво, що відповідає всім вимогам GМР і випускає життєво важливі препарати - повноправні замінники імпортних аналогів.

Йдеться про одне з перших приватних підприємств на ринку України, що займається розробкою, випуском і продажем лікарських препаратів - акціонерне товариство «Лекхім». Підприємство заснували 1 квітня 1992 року професіонали-однодумці: Валерій Печаєв, Валентина Мазурик, Леся Радькіна і Любов Лазько. Четверо сміливців, об'єднаних однією ідеєю і вирішивших в умовах невизначеності та невпевненості ризикнути і вирушити у вільне плавання, створили компанію, яку зараз всі знають як «Лекхім». Ця назва асоціюється з такими поняттями як надійність і якість, ефективність і швидкодія, доступність і практичність.

За 20 років кропіткої роботи компанія «Лекхім» створила повний цикл обігу лікарських засобів: від розробки інноваційних рішень до оптових поставок і роздрібної торгівлі. У ці всі процеси вкладені чималі інвестиції. Девізом підприємства стала динаміка розвитку і постійне вдосконалення, з уваги не упускаються навіть дрібниці, адже і мале вважається важливим.

На початку свого шляху «Лекхім» спеціалізувався на імпорті життєво необхідних ліків для населення країни і активних фармацевтичних інгредієнтів (субстанцій) для їх виробництва локальними підприємствами. А перший проект по організації розробки та виробництва лікарських засобів був реалізований спільно з дослідним заводом Державного наукового центру лікарських засобів (ДНЦЛЗ): близько 30 найменувань якісних вітчизняних аналогів імпортних препаратів (Ціннарізін, Кетотифен, Вінпоцетин, Фуросемид та ін.). У 1995 році стартувало виробництво нової для України лікарської форми - супозиторіїв. На карті країни з'явилося виробниче підприємство «Лекхім-Харків». Нове виробництво оснащене автоматичною лінією випуску супозиторіїв італійської фірми Farmo-Due потужністю 80 млн шт. на рік. З моменту запуску підприємства освоєно і впроваджено 27 найменувань лікарських засобів. Обсяг виробництва склав в 2011 р. - 23 млн шт., Що в грошовому вигляді  дорівнює UAH 17 млн. Паралельно з випуском супозиторіїв «Лекхім» реалізовував складні наукомісткі проекти: було налагоджено виробництво дженериків в формі таблеток.

Для забезпечення високого рівня контролю якості вироблених препаратів була створена контрольно-аналітична лабораторія з сучасним японським і швейцарським обладнанням.

У 1999 році «Лекхім» став основним акціонером ПрАТ «Технолог» в Умані. Протягом наступних років була розширена лінійка фармпродукції до півсотні найменувань, виробничі потужності доведені до 1 млрд табл. на рік. І зараз ПрАТ «Технолог» - підприємство, що швидко розвивається, лідер в Україні по виробництву препаратів з плівковим покриттям з пролонгованною дією, оснащене найсучаснішим обладнанням світових постачальників: Korsch AG, Harro Hofliger, Bosch, IWKA (Німеччина); Marchesini Group (Італія), Kwang Dang і Yenchen (Тайвань).

Сучасні технології покриття і наявність потужної аналітичної лабораторії дають можливість випускати високоякісні ЛЗ.

У 2008 році «Лекхім» почав виробництво лікарських засобів в ампулах, що вимагає чистоту приміщень від класу Д до класу A. Цех з виробництва стерильних розчинів в ампулах на АТ «Лекхім-Харків» спроектований і побудований відповідно до вимог GMP і оснащений обладнанням провідних європейських виробників: Rota (Німеччина), Marchesini Group, Remoin, Aquadue (Італія), Unisteri і Steviar (Чехія). Потужність першої черги - 30 млн ампул в рік. У 2012 році готується до запуску друга лінія ін'єкційних розчинів. Планується створення нових складських приміщень в зв'язку з розширенням виробництва, диктують свої вимоги належні практики GMP і GDP.

У 2011 році державою було зроблено важливий крок на шляху до інтеграції в світове фармацевтичне співтовариство: Україна стала членом Міжнародної системи співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC / S). У минулому році з метою успішного вирішення завдання модернізації відповідно до вимог GМР на підприємстві «Лекхім-Харків» була введена в експлуатацію нова мікробіологічна лабораторія, такий старт значно підвищив рівень контролю якості продукції. З огляду на стратегію розвитку Групи фармацевтичних підприємств АТ «Лекхім», динаміку розвитку галузі, світові тренди і бажання постійно вдосконалювати технології виробництва, керівництво прийняло рішення оптимізувати бізнес-процеси компанії за допомогою корпоративної інформаційної системи IT-Enterprise. Так в даний час запущений проект комплексної автоматизації на корпоративній платформі ЕRР-системи IT-Enterprise.

«Впровадження ЕРР-системи IT-Enterprise в якості інформаційної платформи допоможе компанії оптимізувати найважливіші робочі схеми і процеси, серед яких управління продажами, управління виробництвом і завантаженням потужностей, управління закупівлями, фінансове планування і бюджетування, технічна підготовка та інші. Проект повинен вирішити ряд першочергових завдань, які дозволять швидше і точніше виконувати замовлення клієнтів і, відповідно, збільшити обсяги реалізації нашої продукції», - підкреслила важливість цього інноваційного рішення заступник генерального директора АТ« Лекхім» Валентина Мазурик.

На сьогоднішній день Група компаній «Лекхім» створила і підтримує імідж: «Препарати з маркою «Лекхім» завжди якісні та ефективні!» А в основі взаємин Групи «Лекхім» з партнерами лежать три ключові принципи: розуміння, довіра і надійність.

За 20 років своєї діяльності Група компаній «Лекхім» стала значущим гравцем на фармацевтичному ринку України і зайняла гідне місце в списку Топ-10 вітчизняних фармвиробників. Маючи в своєму розпорядженні достатній технічний, матеріальний, кадровий та науковий потенціал, компанія готова до досягнення своїх основних завдань - розвиток і підкорення нових вершин у фармацевтичній галузі.

1 квітня 2012
20-річчя зростання, що об'єднує групу фармацевтичних компаній «Лекхім» і нашу незалежну країну - Україну.
Попередня новина
15 січня 2016
«ЛЕКХIМ»: ставка - на сімейні цінності.
Наступна новина
  • Про компанiю
    • Керуюча компанiя Лекхiм
    • Завод Лекхім-Харкiв
    • Завод Технолог
    • Безпека та фармаконагляд (Технолог)
    • Безпека та фармаконагляд (Харків)
    • Новини/подiї
    • Партнери
  • Продукцiя
    • По групi дiї
    • По алфавiтному вказiвнику
    • За дiючою речовиною
  • Експорт
    • Зовнiшньоекономiчна дiяльнiсть
  • Контактна iнформацiя
Поиск по сайту
Розроблено в
© 2023. Лекхим.
  • Головна
  • Про компанiю
    • Про компанію
    • ПрАТ «Технолог»
    • АТ «Лекхім-Харків»
    • ТОВ «Лекхім-Обухів»
    • UAB «LEKHIM-VILNIUS»
    • ІП «LEKHIM» ТОВ
    • Безпека та фармаконагляд (Технолог)
    • Безпека і фармаконагляд (Харків)
    • Партнери
  • Продукція
    • Лікарські засоби
    • Ветеринарні препарати
    • Мінеральна вода
  • Аптечна мережа
  • Експорт
  • Новини
  • Контакти
Поиск по сайту
Поиск по сайту